תרומות צור קשר אודות תוצאות מאמרים בעברית מאמרים באנגלית
English עברית
לאחר שהפצנו את הסרט והחומר המודפס שלךלכל חברי הקהילה, נרשמה עליה ניכרת במספר הטובלות". הרב יעקב וואסר, ישראל הצעיר, מזרח ברונשוויק, ניו ג'רסי, י"א שבט תשנ"ז.

חילקנו את החומר המרשים שלך, עם התלמידים לכל ההורים. ציפיתי לתלונות ממשפחות חילוניות, אך קבלתי רק מחמאות. אֵם אחת, קפצה משמחה במשרדי, והכריזה: "סוף כל סוף עשיתם את הדבר הנכון, ואני מקוה שבתי ספר אחרים ילכו בעקבותיך"! ההרצאה המרשימה שלך אודות מקוה, מבלי לפגוע בצניעות, נגעה בלב התלמידים בצורה מאד משמעותית. הרב צבי קילשטיין, מנהל בית הספר הלל, בוקה ראטון, פלורידה, כ"ד אדר א' תש"ס.

 

הסרט שלך וההרצאה הרשימו לשמור מקוה, גם אלו שכבר שומרות אמרו: "עכשיו נשמור ביתר עוז"! רחל משען, מקסיקו סיטי, מקסיקו, תשמ"ה.
אבי היה שומר שבת, אך מחינוך רפורמי, אימי לא שמרה מקוה, ולמרות זאת בקשה ממני לשמור. לעתים שמרתי, ולעתים נמנעתי... לילה אחד חלמתי אודות מקוה וחזרה בתשובה..., למחרת צלצלת בדלתנו... התפללתי להזדמנות שניה, ושוב במקרה פגשתיך. אתה היית עבורי השליח, העושה את עבודת השם... באופן שגם אני יכולתי להבחין... וכתוצאה, אני מפיצה טהרת המשפחה, בחומר שלךס.ו., הבעל עורך דין, הלומד דף יומי, שדרת הכוכבים, הוליווד, קליפורניה תשנ"ה
ג'.ב. בלנית המקוה בקולומבוס אוהיו, כתבה:הטובלת בפעם הראשונה סיפרה לי:התרשמתי לשמור מקוה, מהחומר החינוכי שקבלנו בתצוגת 'מקוה=תקוה בקייג'. מקוה, היא המצווה הראשונה שלי, והצעד לקראת שמירת המצוות"! כיום, משפחתה שומרת בית כשר. כ"ו אלול תש"נ.
הספר שלך בנושא המקוה עניין אותי, וכיום אני מדקדקת בשמירת המצוה! הדבר השפיע על חיינו וחיי ילדינו!" פר. ס., סיאטל וושינגטון, תשמ"ה.
אותנו לשמירת מצוות המקוה, עד כדי טבילה בנהר גם בקור החורף. תרומתך החינוכית והכספית הביאה לייסוד הקהילה ולבניית המקוה שלנוהרב אפרים דוידסון, רב ראשון למנין ההלכתי, יוג'ין, אורגון - , על נהר ווילאמעט – Willamette, כ"ד  אב תשנ"ז
 ©2007 Mikvah Outreach Global Programs, Inc.